عنوان نوشته شماره 2

پوستته جدید وردپرس به نام استکهلم به دلیل ارائه آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. این پوسته توسط میدیا سافت بومی سازی و  ساخته شده است که برای مدت طولانی بازیگران کلیدی صنعت تم بوده اند. مردم هیجان زده بودند که ببینند در آینده چه چیزی به ذهنشان می رسد. تخصص آنها همیشه طراحی مضامین خاص صنعت بوده است. این بار آنها بر صنعت مشاوره متمرکز شده اند و به یک موفقیت خانگی رسیده اند.

چیزهای بزرگ زیادی در درون موضوع وجود دارد که باعث محبوبیت آن شده است. بزرگترین عامل ظاهر موضوع است. بدون اینکه غیرحرفه ای باشد، کلیشه های طراحی تم را مختل می کند. ترکیب رنگ های مختلف ممکن نیز توسط بسیاری از شرکت ها مورد استقبال قرار گرفته است. محبوبیت این موضوع همچنان در حال افزایش است و بسیاری از شرکت‌های دیگر تمایل خود را برای استقرار آن در وب‌سایت‌های جدید خود ابراز کرده‌اند. سازندگان طرح زمینه از پاسخ راضی هستند و قول داده اند که تم های بیشتری را با کاوش در مفاهیم مشابه ایجاد کنند.

 • رشد خلاقیت و نوآوری:
  یک شرکت متفکر به جای اینکه توسط ایده‌هایی برای محصولات جدید، خدمات و بازارهای جدید که فقط از طرف چند نفر می‌آیند، محدود شود، می‌تواند از کارکنان استفاده کند.
 • افزایش سود:
  این شرکت به دلیل صرفه جویی در هزینه های عملیاتی و همچنین فروش محصولات، خدمات و سرمایه گذاری های جدید، افزایش سود را تجربه خواهد کرد.
 • ارزش های تجاری بالاتر:
  پیوند بین سود و ارزش تجاری به این معنی است که لحظه ای که یک شرکت سطح سود پایدار جدیدی ایجاد می کند، ارزش تجاری بر این اساس تعدیل می شود.
 • جابجایی کارکنان کمتر:
  این، همراه با فرهنگی که باید برای شکوفایی نوآوری و خلاقیت وجود داشته باشد، به این معنی است که کارکنان جدید به سازمان جذب خواهند شد.

1 دیدگاه

دیدگاه ها بسته شده اند.

به دنبال مشاور طرح کسب و کار درجه یک هستید؟